Pokud kupující nevyužije svého práva vrátit zboží dle bodu 10.2 a 10.3 obchodních podmínek internetového obchodu kondela.sk ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží, resp. ode dne uzavření smlouvy, nabízí prodávající kupujícímu možnost odstoupení od smlouvy a vrácení nepoužitého zboží až do 60 dnů po převzetí zboží.

Prodávající v takovém případě vyžaduje, aby zboží bylo v originálním a nepoškozeném obalu, nerozbalené, nepoužívané a kompletní.

Náklady na vrácení zboží nese kupující. Zboží lze vrátit do centrálního skladu v Nižné, na adresu: KONDELA s.r.o, Závodní 459, 027 43 Nižná nad Oravou.

Uvedené se nevztahuje na zboží, které bylo zakoupeno v demontu a následně smontováno; byl zhotoven podle zvláštních požadavků spotřebitele; určen zvlášť pro jednoho spotřebitele. Benefit nelze aplikovat ani na zboží, které se nachází v kategoriích Poškozené zboží, Rozbalené zboží, zboží v kategorii Obrazy z FOTOGRAFIE a Sedačky na míru.

Toto ustanovení bodu 10.18 VOP platí výlučně pro objednávky spotřebitelů realizované v termínu od 1.12.2017 a nelze jej aplikovat zpětně před uvedeným datem.