Milí přátelé, zákazníci,

vítáme vás na e-shopu obchodní společnosti KONDELA s. r. o, která se zabývá prodejem nábytku na našem trhu už celých 30 let.

Na začátku nám dovolte, abychom se vám stručně představili. Naše společnost KONDELA s. r. o. vznikla v roce 2003 jako pokračovatel obchodní činnosti s nábytkem, které se dosud už od roku 1991 věnovali současní majitelé pod obchodním jménem Miloš Kondela TEMPO. Od této doby se věnujeme obchodní činnosti v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. V současnosti u nás pracuje celkem 235 zaměstnanců. Obchodní činnost se zaměřuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej nábytku a bytových doplňků.

Na Slovensku provozujeme 18 vlastních maloobchodních (kamenných) prodejen pod značkou KONDELA. Kromě toho v rámci našeho velkoobchodu zásobujeme naším sortimentem několik stovek partnerských prodejen nábytku v SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku. Tímto se řadíme mezi přední společnosti na slovenském nábytkářském trhu.

Kromě slovenského trhu působíme aktivně také v České republice s B2C e-shopem kondela.cz, v Maďarsku s B2C e-shopem kondela.hu a v Rumunsku s B2C e-shopem kondela.ro. Partnerská zóna pro B2B zákazníky se nachází na stránce shop.tempo-kondela.sk.

Rychlá expanze společnosti s cílem udržet všechny procesy v uvedených obchodních aktivitách pod kontrolou byla jedním z hlavních důvodů, proč se společnost rozhodla zavést systém managementu kvality s cílem certifikovat se na ISO 9001 koncem roku 2007.

Vnitřní řád společnosti, jasné cíle a přehledné pracovní procesy vedou k úspěšnému uspokojování potřeb zákazníků. Zavedení systému managementu kvality, jakož i stálé a nekompromisní dodržování požadavků právních předpisů je důležitým nástrojem pro dosahování stabilní kvality našeho zboží a služeb, udržování okruhu stálých zákazníků a získávání nových zákazníků. Trvale se rozšiřující okruh zákazníků, kteří využívají služby naší společnosti, je základem prosperity KONDELA s. r. o.

Kromě e-shopu, který jste právě navštívili, vás můžeme přivítat i v některé z našich 18 prodejen KONDELA, kde máte navíc možnost si prohlédnout část našeho sortimentu osobně. Tím, že máme vlastní kamenné prodejny na Slovensku a partnerské prodejny po celé SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku, většinu zboží, které nabízíme na našem e-shopu, máme v zásobě na skladě u nás a ne u našich dodavatelů (jak se s tím často setkáte v jiných e-shopech). Tímto se jasně odlišujeme od většiny ostatních e-shopů „garážového“ typu, které jen zprostředkovávají nákupy. Nákupem přes náš e-shop nakupujete u zaběhnuté a stabilní firmy. To je ta nejlepší záruka, kterou vám nabízíme při nakupování přes internet.

E-shop jsme pro vás vybudovali na základě nejmodernějších technologií a trendů v dané oblasti obchodu a také proto, abychom vám ulehčili a zpříjemnili nakupování u nás.

V naší nabídce najdete širokou škálu nábytku, zařízení do domácností a bytových doplňků. Velkému zájmu se těší oddělení čalouněného nábytku. Kromě čalouněných sedacích souprav v kůži i látce najdete u nás zajímavou nabídku multifunkčních pohovek, které jsou zajímavé především pro mladé rodiny. Překvapí designem a atraktivní cenou. Nabízíme i jídelní sestavy, obývací stěny, kuchyně a židle.

Společnost KONDELA s.r.o. je zapsaná jako samostatný finanční agent v registru finančních agentů a finančních poradců, v podregistru poskytování úvěrů pod registračním číslem 213035 a je oprávněná provádět finanční zprostředkování od 03.03.2016.

Tržby společnosti TEMPO KONDELA

Historie společnosti KONDELA s.r.o.

1991: Začátek

Vznik obchodní činnosti v roce 1991, které se věnovali současní majitelé pod obchodním jménem Miloš Kondela TEMPO. Od této doby se věnujeme obchodní činnosti v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. V tomto období byly otevřené naše první kamenné prodejny v Trstené a Dolnom Kubíně.

2003: Vznik obchodní společnosti s.r.o.

Vznik obchodní společnosti TEMPO KONDELA, s.r.o. V tomto období už byly otevřené prodejny v 11 městech na Slovensku.

2006: Expanze na český trh

Kromě expanze na existujícím trhu na Slovensku otevíráním dalších maloobchodních kamenných prodejen jsme v roce 2006 rozšířili naše působení také o nový trh v České republice a začali jsme nabízet zboží zákazníkům prostřednictvím našich velkoobchodních partnerů.

2010: Otevření první verze e-shopu B2C www.temponabytok.sk

E-shop jsme pro vás vybudovali na základě nejmodernějších technologií a trendů v dané oblasti obchodu a také proto, abychom vám ulehčili a zpříjemnili nakupování u nás.

2016: Expanze na trh v Maďarsku

V roce 2016 jsme rozšířili naše působení o nový trh v Maďarsku formou velkoobchodu a byl spuštěný nový velkoobchodní e-shop B2B doplněný o maďarskou jazykovou mutaci.

2018: Expanze na trh v Rumunsku

V roce 2018 jsme rozšířili naše působení o další nový trh v Rumunsku formou velkoobchodu a e-shop B2B byl doplněný o rumunskou jazykovou mutaci. S cílem zvýšení kvality poskytovaných služeb jsme v Rumunsku vybudovali logistické centrum, které zajišťuje dodání zboží našim velkoobchodním partnerům a maloobchodním zákazníkům.

2020: Maloobchodní e-shopy v Maďarsku a Rumunsku

V roce 2020 jsme spustili B2C e-shopy tempomobila.ro a tempobutor.hu pro naše maloobchodní zákazníky v Rumunsku a Maďarsku.

2021: Kondela.sk

V roce 2021 jsme prošli kompletním rebrandingem na všech trzích. Sjednotili jsme komunikaci pro velkoobchodní a maloobchodní partnery pod hlavičku značky Kondela.