Nákupní košík

(prázdný)

Zakaznická podpora +420 225 990 893 info@kondela.cz
Úvodní stránka » Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů

Web stránka www.kondela.cz používá analytický systém ClickTale. ClickTale zaznamenává chování náhodných návštěvníků stránky, tj. kliknutí myší, pohyby myši, rolování (tzv. scrolling), stejně jako jakýkoliv text, který návštěvníci zadají do polí formulářů. Z důvodu ochrany informací o návštěvnících, všechna pole formulářů, které obsahují osobní nebo citlivé informace (jméno, e-mail, adresa, ...), obsahují kód, který nám znemožňuje sledovat napsaný text. Rovněž je znemožněno sledovat hesla, které návštěvníci zadávají na této stránce. ClickTale tedy neshromažďuje osobní informace a údaje. ClickTale se nachází jen na web stránce www.kondela.cz a nesleduje prohlízecí návyky návštěvníků a jejich pohyb po jiných web stránkách.

Informace, které získáme od náhodných návštěvníků přes ClickTale, použijeme pro analýzu web stránky www.kondela.cz s cílem její následné úpravy tak, aby se návštěvníci na ní lépe orientovali.

Více informací na stránce: Privacy Policy for Information Collected by the ClickTale Web Analytics Service: http://www.clicktale.com/privacy_service.aspx

V případě, že si nepřejete být ani jen náhodně zařazeni mezi návštěvníky, kteří nám mohou pomoci vylepšit naši web stránku, můžete tuto službu vypnout na stránce: http://www.clicktale.net/disable.html.

Prohlédněte si náš katalog online (klikněte na obrázkový banner)Nejprve zadejte PSČ, až pak si budete moci vybrat Město a Stát.

select
 select
 select* Povinná pole
Objednej si zdarma aktuální katalog