Nákupní košík

(prázdný)

Zakaznická podpora +420 225 990 893 info@kondela.cz
Úvodní stránka » Způsoby platby

Možnosti platby

Vážení zákazníci,

Ve snaze co nejvíce zjednodušit proces objednávání a placení jsme pro Vás připravili několik možností jak je možné platit za Vámi objednané zboží:

Na dobírku:

V tomto případě zaplatíte za zboží v hotovosti až po doručení k Vám.

Online platba přes PayPal:

Při výběru online platby PayPal v procesu dokončování objednávky budete po potvrzení objednávky přesměrováni na stránku PayPal, prostřednictvím které můžete převést bezhotovostní úhradu. V tomto případě bude zboží expedováno po připsání celé částky objednávky na náš účet v bance.

Online platba přes SERVIS 24 Internetbanking - Česká Spořitelna:

Při výběru online platby SERVIS 24 Internetbanking v procesu dokončování objednávky budete po potvrzení objednávky přesměrováni na stranku České Spořitelny, jejímž prostřednictvím můžete převést bezhotovostní úhradu. V tomto případě bude zboží expedováno po připsání celé částky objednávky na náš účet v bance.

Jiná forma platby:

Z dalších forem úhrad vzpomeneme možnost zaplatit za Vaši objednávku bezhotovostně z kterékoliv jiné banky v ČR nebo poštovní poukázkou. Zboží bude expedováno po připsání celé částky objednávky na náš účet v bance.

Prohlédněte si náš katalog online (klikněte na obrázkový banner)Nejprve zadejte PSČ, až pak si budete moci vybrat Město a Stát.

select
 select
 select* Povinná pole
Objednej si zdarma aktuální katalog